slide5

Каталог

Сиропи

Сиропи

Сироп – це солодкий натуральний концентрат, що складається з води, цукру, соку та добавок, призначений для приготування напоїв. За допомогою сиропу легко можна надати будь-який смак та колір коктейлю або лимонаду, урізноманітнити кавове меню або здивувати гостя незвичайним чаєм із фруктовим ароматом чи прянощами.

Детальніше

Топпінги

Топпінги

Топпінги - це солодкі фруктові та ягідні сиропи, які використовують для того, щоб урізноманітнити смакові якості десертів та надати естетично привабливого вигляду готовій страві. Найчастіше топінги застосовуються для кави, десертів, морозива, коктейлів та випічки.

Детальніше

Лимонадний концентрат

Лимонадний концентрат

Концентрати для лимонаду - це фруктове пюре для приготування газованих та негазованих напоїв. Для приготування наших концентратів ми використовуємо лише фрукти, ягоди, трави та спеції, без додавання хімії, барвників та консервантів.

Детальніше

Чайний концентрат

Чайний концентрат

Чайний концентрат - це суміш, що містить цукор, натуральні добавки (ягід, фруктів, прянощів). Такий концентрат досить просто залити водою і ви отримаєте смачний ароматний напій, який освіжає влітку та зігріває взимку.

Детальніше

Гарячий шоколад

Гарячий шоколад

Гарячий шоколад Tasarone - смачний напій, що тішить шанувальників справжнього шоколадного смаку. Густа та приємна текстура підходить для приготування класичного шоколаду у склянці чи горнятці. І саме така подача традиційна для кав'ярень, барів чи ресторанів.

Детальніше

Адреса


Україна

м. Дніпро

вул. Академіка Білелюбського 68

Наші контакти


  +38-056-736-24-08

  zakaz.maribell@gmail.com

Часи роботи
Понеділок—п'ятниця: 9:00–17:00